Ensta | Przewody OPGW
Oferujemy: przewody OPGW oraz przewody HTLS.
przewody OPGW, przewody HTLS
379
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-379,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode_grid_1300,footer_responsive_adv,hide_top_bar_on_mobile_header,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-11.1,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 
Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą

Światłowody OPGW/ADSS

Z prędkością światła

Spółka Ensta jest wyłącznym dystrybutorem produktów firmy Taihan Fiberoptics co., ltd. w Polsce. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Dostarczymy najlepsze rozwiązania zaspokajające wszystkie Państwa potrzeby w zakresie światłowodów i kabli światłowodowych. Jesteśmy producentem światłowodów działającym uprzednio pod nazwą Optomagic Co. Ltd. jako podmiot stowarzyszony Taihan Electric Wire Group (TEC GROUP), która uległa podziałowi w lipcu 2000 r. Od marca 2012 r., gdy przejęliśmy produkcję kabli optycznych od działu łączności TEWG, działamy pod nazwą Taihan Fiberoptics Co. Ltd.
Taihan Fiberoptics Co. Ltd. rozpoczęła prace badawcze nad światłowodami oraz ich produkcję w 1978 r. Od tego czasu nieustannie przesuwamy granicę możliwości technicznych jako pionierzy w branży. Kable optyczne i światłowody TFO są wytwarzane z wykorzystaniem metody VAD (osiowego osadzania z fazy gazowej), która zapewnia wysoką wydajność produkcji i doskonałą jakość.
Potrzebujesz więcej informacji?
Katalog w wersji PDF